Studio Pilatis

פילאטיס מכשירים ברחובות

סטודיו "שמים וארץ" הוא סטודיו לאימוני פילאטיס, הכולל גם בית ספר ללימוד הדרכת פילאטיס, בעיר רחובות. הסטודיו מנוהל על ידי איילת נוימן זיו – מדריכת פילאטיס בכירה, מומחית לפילאטיס שיקומי ולעבודה עם מטופלים בעלי רקע אורתופדי, בעלת נסיון רב וארוך שנים, בארץ ובחו"ל. בסטודיו לפילאטיס תוכלו למצוא אימוני פילאטיס מכשירים, פילאטיס שיקומי ואפשרות להיוועצות מקצועית במרפאת המומחים לרפואה משלימה, שבתחומי "שמים וארץ".

מה זה פילאטיס ואיך הכל התחיל?

"פילאטיס" הוא שם נפוץ ושגור בימינו, אך נחמד לדעת מאיפה בא השם וכיצד התחילה השיטה שכיום מוכרת לרבים. ג'וזף פילאטיס (1880-1967) נולד בגרמניה, והעביר חלק משנות חייו הבוגרים באנגליה ובארצות הברית, אז החל לפתח את שיטת האימון הקרויה על שמו. הוא פיתח סדרה של תרגילי התעמלות על מזרן ובאמצעות מכשירים, במטרה לחזק את מרכז הגוף, להאריך את עמוד השדרה, להגביר מודעות גופנית ולהגמיש את שרירי הגוף. הוא ייעד, תחילה, את שיטתו לאנשים הנזקקו לשיקום של יכולות התנועה הפיזית, אך בהמשך השיטה צברה תאוצה וכיום מתאמנים בה גם אנשים בריאים לחלוטין.

שיטתו של פילאטיס מחזקת ומאריכה שרירים החיוניים לשיפור היציבה והבאת הגוף לכדי איזון פיזי ומשלבת טכניקות נשימה וריכוז. האימון מחזיר למתעמל שליטה מלאה על גופו ומקנה מודעות חדשה לשרירים. באמצעות חיזוק מרכז הגוף והגמשת שרירים חיוניים, ניתן לחנך מחדש את המערכת המוטורית ובכך לשמור על גוף חזק, מעוצב בריא ומאוזן.

מהם יתרונות הפילאטיס?

  • חיזוק שרירים חלשים והארכת שרירים קצרים, מבלי לנפח את הגוף ומבלי להזיע.
  • חינוך מחדש של השרירים ליציבה נכונה והתנהלות תקינה של הגוף.
  • אימון פילאטיס מותאם לכל רמות הכושר הגופני, ולכל אדם, ואצלנו בסטודיו מתעמלים בשיטה: עובדי משרד, עורכי דין, בעלי מקצועות שונים ומגוונים אחרים, לצד רקדנים וספורטאים מקצועיים.
  • אימון פילאטיס מאפשר להשיג מקסימום תוצאות במינימום זמן.
  • הגדלת טווח תנועה במפרקים ושרירים, התורמת לשיפור איכות החיים.
  • חיבור מחודש של גוף ונפש, המסייע להפגת מתחים שנלווים לאורח החיים המודרני.
  • אימון פילאטיס מותיר תחושת רעננות והתחדשות פיזית ומנטאלית.
  • עבודה ממוקדת על מרכז הגוף וחיזוק שרירי זוקפי הגב, לשם שיפור היציבה.
  • עבודה על שרירים פנימיים אשר לא ניתן להגיע אליהם באמצעות שיטות אימון אחרות.

שיקום באמצעות פילאטיס

אימון הפילאטיס משמש כשיטה יעילה ביותר לשיקום וטיפול בכאבים ופציעות באזורים שונים כגון: ברכיים, גב, צוואר, כתפיים, אגן ירכיים, וכן למי שסובלים מתופעה של פציעות חוזרות. השיטה מקלה גם על הסובלים ממחלות ובעיות כגון בריחת סידן, טרשת נפוצה, בריחת שתן ועוד.
הגישה ההוליסטית באימון פילאטיס שיקומי מטפלת בשרירים וברקמות שיצאו מאיזון, על ידי תיקון חוסר סימטריה, הארכת שרירים קצרים וחיזוק שרירים חלשים. האימון הזה נעשה כדי למנוע הישנות של פציעות וכדי לסייע לגוף ולנפש ללמוד ולתרגל מודעות ותנועה נכונה. אצלנו בסטודיו שמים וארץ תוכלו ללמוד פילאטיס באימון המותאם באופן אישי לצורכי המתאמן, עם מכשירי הפילאטיס המקוריים.

אם אתם מתעניינים בלימודי פילאטיס, פנו אלינו – לסטודיו "שמים וארץ" – סטודיו לפילאטיס, בית ספר למדריכי פילאטיס ומרכז לרפואה משלימה, ונסייע לכם לבחור מתוך מגוון השיעורים הרחב שלנו.

מדריכת פילאטיס אילת נוימן זיו

הסטודיו לפילאטיס שמים וארץ מנוהל ע"י איילת נוימן זיו

M.Sc, מדריכת פילאטיס בכירה

הסטודיו מנוהל על ידי איילת נוימן זיו,M.Sc,  מדריכת פילאטיס בכירה, אשר רכשה השכלתה בפילאטיס שיקומי בסן-פרנסיסקו אצלEllie Herman  והתמחתה בשיקום אורתופדי בפילאטיס במרכז הרפואי Saint Francis Hospital בקליפורניה.

לאיילת תואר ראשון ושני במדעים, רקע מקיף באומנות התנועה וניסיון טיפולי ושיקומי עשיר. היא עובדת בשיתוף פעולה עם רופאים אורתופדים, נוירולוגים ופיזיותרפיסטים, מרצה על פילאטיס בכנסים מקצועיים ומקיימת קורס הכשרת מדריכים בפילאטיס מזרון ומכשירים.

ליצירת קשר ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מספרים עלינו

You will feel better in 10 sessions, look better in 20 sessions, And have completely new body in 30 sessions J,Pilates

שתפו:
פילאטיס

ליצירת קשר ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשר צור קשר

ליצירת קשר ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שמים וארץ