מרפאת NUMA

כחלק ממרפאת המומחים ברפואה משלימה במרכז שמים וארץ, ניתן שירות מקצועי ויעיל לבעיות השינה שלכם הכולל פתרון אפקטיבי וארוך טווח.

Numa – המרכז לטיפול אינטגרטיבי בבעיות שינה, מתמחה בסיוע ושיפור איכות השינה תוך שימוש ברפואה משלימה בשילוב טכנולוגיות מתקדמות לניטור ומעקב רציף במשך כל התהליך הטיפולי.

מהן בעיות שינה?

בעיות שינה הן שם כולל למגוון רחב של מצבים רפואיים המשפיעים על משך השינה ואיכותה. באופן טבעי גופנו יודע להיכנס למצב של שינה ולשהות במשך לילה שלם בתרדמת בכדי 'להטעין' מצברים ליום הבא. בגלל גורמים כאלו ואחרים רבים מאיתנו אינם מצליחים להירדם בקלות או לישון לילה שלם מבלי לקום כמה פעמים. דבר זה גורם לפגיעה משמעותית באיכות השינה וכתוצאה מכך איכות החיים נפגעת.

כיום, בעידן המודרני בעיות השינה הפכו דבר שבשגרה ולפי מחקרים אחוז הסובלים מהן עומד על בין 20% ל 25% מכלל האוכלוסייה, מספר שהולך וגדל עם השנים.

מי סובל מבעיות שינה?

בעבר הלא רחוק הסברה הרווחת הייתה שבעיות שינה פוקדות רק את שכבות הגיל המבוגרות, אבל היום ניתן לראות שהנתונים השתנו וזאת בעקבות מציאות מודרנית עכשווית. שורה ארוכה של מחקרים הראתה כי אחוז גדול מבני הנוער שלנו סובל גם הוא מחוסר בשעות שינה, הנובע משילוב של מספר גורמים שסוללים את הדרך לנדודי שינה.

אפשר לראות שבעיות השינה נוגעות בכל חלקי האוכלוסייה במידה כזו או אחרת, ולכן קיים צורך אמיתי בפתרון הבעיה.

מי אנחנו ואיך הכל התחיל?

Numa הוקמה מתוך ניסיון קליני רב שנים של עבודה וטיפול בחולי לב.

נדודי שינה ואינסומניה נפוצים מאד אצל חולי לב ומהווים אחד מגורמי הסיכון העיקריים להידרדרות במצבם. השיפור באיכות השינה שנצפה אצל חולי לב הופיע במקביל לשיפור במצבם הלבבי. אצל מרביתם פחתו אירועים כגון הפרעות בקצב הלב, ואף פסקו לגמרי.

אחת התובנות העיקריות שהתפתחה בעקבות טיפול מוצלח בחולי הלב הייתה שקיים צורך לשפר גם את איכות השינה שלהם על מנת להגיע לתוצאות מיטביות. מתוך כך פותחו פרוטוקולים יעילים לטיפולים בבעיות שינה כגון קושי בהירדמות, קושי בקיום שינה רצופה, סיוטים בשינה, שינה קלה, התעוררות תכופה ועוד. שיטת הטיפול התפתחה והשתכללה עם השנים והותאמה לכלל האוכלוסייה, גם מעבר לחולי לב.

מתניה ועמוס, מטפלים בכירים ברפואה סינית המתמחים בתחום השינה והלב, נותנים את השירות המקצועי והיעיל ביותר כדי להביא את השינה שלכם למקום טוב יותר.

מהם הכלים בהם אנו מטפלים?

דיקור סיני בשילוב צמחי מרפא, תוספי תזונה ייחודיים ותיקון הרגלי שינה לקויים תוך ניטור ומעקב של איכות וכמות השינה באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, הולידו שיטה יעילה שמשפרת בצורה דרמטית את כמות השינה ואיכותה. מטופלים מדווחים וכלי הניתור מדגימים שתוצאות אלו נשארות ומחזיקות מעמד לאורך זמן.

מזמינים אתכם להגיע אלינו ולהנות משינה טובה, עמוקה ואיכותית, שתתן לכם את האנרגיה לממש את מה שתמיד חלמתם לעשות.

כנסו לבקר באתר שלנו לרפואת שינה אינטגרטיבית 😊 >>

שתפו:
פילאטיס

ליצירת קשר ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

התקשר צור קשר

ליצירת קשר ומידע נוסף, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שמים וארץ